Into The Night

İmdb: 7.2
Yönetmen: Jason George
Sezon Sayısı: 1
Bölüm Sayısı :6

Konusu

Güneş, yoluna çıkar herkesi öldürmeye başlar. Bunun üzerine bir adam, gün doğmadan önce karanlığın hüküm sürdüğü bölgelere gitmeye karar verir. Brüksel’den kalkan bir gece uçağını kaçıran adam, güvenli olan karanlıkta devamlı kalmak için pilotları batıya uçmak için yönlendirir.

İçerik

Dizi bir hava alanında başlar ve uçakta devam eder.Farklı ülkeden insanların tesadüf eseri bir uçağa binmeleri ve karşılaştıkları büyük felaket sonrası birleşmeleri sorunu çözmeye çalışmaları anlatılıyor dizide.

Oyuncular

Kadrosunda Türk oyuncu olarak Mehmet Kurtuluş’un da yer aldığı dizide aynı zamanda Pauline Etienne ,Laurent Capelluto, Stefano Cassetti, Jan Bijvoet, gibi oyuncular da yer alıyor.

İzleyici Yorumum

Dizi gerçekten sürükleyici yani bir oturuşta 6 bölümün tamamını izleyip bitirebilirsiniz ama dizide inanılmaz derecede mantık hataları var. Hatta neredeyse her olay mantık hatası diyebilirim.😂Tüm bu mantık hatalarına rağmen diziyi yine de sevdim sonuçta belgesel izlemiyoruz🙂Oyuncu kadrosunda Türk bir isim olması hoşuma gitmedi değil ayrıca muhteşem bir oyunculuk sergilemesi de takdir edilesi.Diziyi izlemenizi tavsiye ederim ben şimdiden ikinci sezonunu merakla bekliyorum.İyi seyirler.🙂

Fragman

https://youtu.be/wy-aaRfaZ8A 

Derleyen: Merve Yamak

Son Güncelleme: Mayıs 23, 2020

Bu yazı/derleme faydalı mıydı?

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yap