The end of the f**ing world

İmdb: 8.1
Sezon Sayısı: 2
Bölüm Sayısı:16
Yönetmen: jonathan entwistle,Lucy Tcherniak
Tür: Kara Komedi , Mizah
Konusu
17 yaşında bir genç olan James tam anlamıyla bir psikopattır. Çocukluğundan itibaren sıra dışı olmuş hep tehlikeli işlere kalkışmıştır. Okul hayatını pek sevmese de planı için kurban seçebileceği en ideal yerdir. Onlarca öğrenci arasından öldürebileceği birini aramaya başlayan James sonunda Alyssa’da karar kılar. Kurbanına önce güven vermesi gerektiğini düşünen James ona aşıkmış gibi davranmaya başlar. Alyssa, maceraya aç bir asidir. Yaşadıkları yerden sıkılmış yeni yerler keşfetmek, yeni maceralara atılmak ister. İkisinin baş başa çıkacakları bu yolculukta planını daha rahat uygulayabileceğini düşünen James, Alyssa ile yola koyulur. Talihsizliklerle dolu bu yolculukta planlar değişir ve James Alyssa’ya aşık olur.

Oyuncular 

Alex Lawhtwer ve Jessica Barden dizinin başrol oyuncuları diğer oyuncular sezona göre ve bölüme göre değişiklik gösteriyor .

İzleyici Yorumum

Dizinin bölümleri 20 dakika olduğu ve 16 bölümden oluştuğu için diziyi hemen bitiriyorsunuz. Ben diziyi beğendim kendine has bir havası var. James ve Alyssa’nın arkadaşlığı iliskisi aşırı hoşuma gitti. Sadece aksanları sinirimi bozuyordu ama ona da alışıyorsunuz 🙂 Oyuncular ve olaylar başarılıydı sıkılmadan izledim. Final vermesini istemediğim bir dizi oldu size de izleminizi tavsiye ederim 🙂

İnceleyen:Merve Yamak

 

Son Güncelleme: Mayıs 26, 2020

Bu yazı/derleme faydalı mıydı?

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yap